ACS Teknoloji Sistemleri

Tel :  +90 312 472 62 76

Faks : +90 312 472 62 78

 

acs@acsteknoloji.com

 

 
 
BGAN Terminalleri

 Safari

 Broşür İndir

 

 
 
 Explorer 325

 Broşür İndir

 
 
     Exp 325 ,safarinin özellikleri dışında taşınabilir, kompakt, kolay kurulumu ile ön plana çıkan bir üründür. Alıcı - Verici ünite, IP telefon ve manyetik antenden oluşan ve kolay konumlandırılabilen yapısıyla, yük taşıma, yayın yapma vb. ihtiyaçlarınız için idealdir.
 

 

 
 Explorer 710

 Broşür İndir

 
 
     Exp 710 ,safarinin özellikleri dışında HDR servisini sağlayan bir terminaldir. Canlı yayın akışı için haber merkezlerinin kullandığı(HDR) bağlantısı daha önce bahsedilen standart data ve streaming data servislerine ek olarak 850kbps hıza kadar ulaşabilir. Ayrıca 2 EXP 710 cihazını birbirine bağlayarak 1.4 MB hıza kadar ulaşabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Dünyada HDR servisini sağlayan 2 terminalden birisi olan EXP 710 Cobham Firması tarafından üretilmiştir. Zamanın kritik olduğu durumlarda yüksek hızda dosya gönderimini sağlaması açısından garantili bir erişim arayanlar için ideal bir çözümdür.
 

 

 
 Explorer 510

 Broşür İndir

 
 
     Exp 510 , Taşınabilir BGAN lar arasında en küçük ve performansı yüksek olanıdır.

     Dayanıklı Magnezyum gövde ve su geçirmez tasarımıyla en iyilerden.

 

 

 
 
 IsatHub iSavi

 Broşür İndir

 
     Nereye giderseniz gidin en değer verdiğiniz araçlarınızdan biri olan akıllı cihazınızla kişisel bağlantı kurabildiğiniz bir dünya düşünün. Telefonunuzu ve tabletinizi, konuşmak, mesaj atmak, internete ve uygulamalarınıza erişmek için sorunsuz şekilde hücresel ve sabit ağlardan bağımsız olarak kullanabildiğiniz bir dünya hayal edin. Küresel akıllı cihaz bağlantı hizmetimiz IsatHub, işte tam da böyle bir dünya sunuyor. Böylece artık ofisinize sürekli bağlanarak üretkenliğinizi devam ettirebilir ve nereye giderseniz gidin arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.
*     IsatHub, kutup bölgelerinin uç noktaları hariç küresel olarak yüzde 99,9 ortalama erişilebilirlikle hizmet veren Inmarsat-4 (I-4) uydu ve yer şebekesi üzerinde çalışır Hizmete, akıllı telefon veya tablet üzerine indirilen bir Control app ve Voice app üzerinden erişilir Bu uygulamalar, Inmarsat ağı üzerinden çalışabilirliği onaylanmış bir uydu terminali üzerinden I-4 şebekesine bağlanır Üretim ortağımız AddValue’nun ürünü olan Wideye iSavi terminali, IsatHub hizmetlerine erişmek için üretilmiş ilk terminaldir Wideye iSavi hafiftir ve rahatça taşınabilir, hiçbir teknik uzmanlık veya eğitime ihtiyaç olmadan hızlı ve kolay bir şekilde kurulabilir. IsatHub ile çevrimiçi bağlantı birkaç dakika içinde kurulabilir Terminal 30 metrelik Wi-Fi kapsama alanı sunar ve birden fazla cihaz aynı bağlantıyı paylaşabilir Güç tüketimi düşüktür ve pil şebeke elektriği üzerinden veya güneş enerjisi ile şarj edilebilir. IsatHub hizmeti 240/384kbps gönderme/alma hızlarına varan standart IP verileri Özel yüksek kaliteli ses hattı Mesajlaşma E-posta gönderme, internet ve uygulamalara erişim Kullanım süresine ve kullanılan verilerin genel hacmine bağlı esnek fiyatlandırma paketleri sunulmaktadır.

 

 
 
 

 

 

 

 

MERKEZ: Rabindranath Tagore Cad.

      (Eski Yıldız 4. Cad.) Yunus Emre İş Merkezi 46/4 Çankaya-Ankara

                 Tel: (312) 472 6276 (PBX) Faks: (312) 472 6278

 

 İSTANBUL ŞUBE: Perpa Ticaret Merkezi

B Blok 5.Kat  No: 144 Okmeydanı-İSTANBUL

                 Tel: (212) 219 3371   Faks: (212) 219 3372